TEDI, concurrent van Action, maakt groot nieuws bekend
door: PMN
![Tedi](/sites/redactie24/files/styles/news/public/2024-05/IMG_20240515_170537745%20%281%29.jpg?h=27fbaeba&itok=RB2nE6do)
Afbeelding bron: MRO
TEDI is een concurrent voor Action. De Duitse retailer maakt groot nieuws bekend. Het heeft ambitieuze plannen.
TEDI heeft het plan om steeds meer winkels te openen in België. De keten mikt op 300 winkels, staat te lezen bij Retaildetail. De komende weken komen er al vier nieuwe winkels bij.
TEDI dook in juni 2023 op. Het opende toen zijn eerste winkel in Tongeren. Het afgelopen najaar nam de retailer nog tien panden over van het failliete Bistrol.
TEDI wil in totaal 300 winkels openen in België
In totaal zijn er nu 20 winkels van TEDI in België. Op termijn wil het dus naar 300 winkels gaan. Er ligt dus nog veel werk op de plank voor hen.
Niet alleen in België openen er nieuwe winkels. In heel Europa ziet men zelfs potentieel om in totaal naar 10.000 winkels te gaan.
Tags
TEDi