Wanneer eindigt de droogte? David Dehenauw weet meer
![David Dehenauw](/sites/redactie24/files/styles/news/public/2021-10/naamloos%20%283%29.jpg?h=5f3d1ee5&itok=7t_m05Ex)
Wanneer komt er een einde aan de droogte? Volgens weerman David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw
Zaterdag wisselden zon en wolken elkaar af. Het bleef droog, bij temperaturen van 21 tot 23 graden. Vannacht bedragen de minimatemperaturen 12 à 13 graden.
Zondag krijgen we opnieuw zon en bewolking. Het wordt dan 23 à 24 graden in het binnenland en 21 graden aan zee.
"De laatste week van augustus en het eerste deel van september verloopt zo goed als droog, met vaak zon, met soms wolkenvelden en met aangename temperaturen", zei David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw
"De kans neemt wel een beetje toe dat er tegen het einde van de week een bui zou kunnen vallen. Maar neerslag van betekenis verwachten we dan nog niet."
"Het eerste neerslagsignaal blijft bevestigd voor de week van 5 september of misschien het weekend van 3 en 4 september."