Tragisch: Meisje (10) op voetbalveld aangereden door BMW en overleden

door: STS
ziekenwagen
Afbeelding bron: pexels

Een jong meisje is om het leven gekomen toen ze aan het voetballen was. Ze werd aangereden door een wagen die op het veld terecht was gekomen.

De 10-jarige Poppy uit het Engelse Kendal genoot van voetballen. Ze droomde ervan om later professional te worden. Maar op 5 maart jongstleden kwam ze op tragische wijze om het leven.

Terwijl ze aan het trainen was, reed een zwarte BMW i4 door de omheining rond het voetbalveld. Het meisje werd aangereden en liep daarbij zware verwondingen aan het hoofd op. Korte tijd later werd ze door de hulpdiensten doodverklaard. Een ander kind, een meisje van 8 jaar, liep verwondingen op bij het ongeval.

De 40-jarige bestuurder van de wagen werd gearresteerd op verdenking van roekeloos rijgedrag, met de dood van het kind tot gevolg. Hij werd later in afwachting van verder onderzoek vrijgelaten. De aanrijding werd eerder al als onopzettelijk beschouwd, schrijft The Sun.

Voetbaltafereel op doodskist

Het jonge slachtoffer werd maandag begraven. Haar kist was bedrukt met de afbeelding van een zonovergoten veld vol klaprozen, waar ze in haar voetbaloutfit en met de bal aan haar voet doorheen dribbelde, met in de verte het stadion van Manchester United, haar favoriete team.