Visma-Lease a Bike ziet kansen voor Van Aert na sterke Ronde van Vlaanderen: "Het kan chaotisch worden, maar..."

door: MaR
Wout van Aert
Afbeelding bron: Photonews

De Ronde van Vlaanderen bracht geen podiumplek voor Visma-Lease a Bike, maar de Nederlandse ploeg was allesbehalve teleurgesteld. Ondanks dat Wout van Aert de overwinning niet wist te behalen, toonde het team volop vertrouwen voor de komende wedstrijden.
 

Visma-Lease a Bike was tijdens de Ronde van Vlaanderen sterk aanwezig, met Wout van Aert die de strijd aanging met de sterkste concurrenten. Lang leek het erop dat de Belgische renner mee zou strijden voor de overwinning, maar ondanks zijn inspanningen eindigde het voor het team zonder podiumplaats. 

Toch gaf de prestatie van Van Aert de ploeg veel vertrouwen voor de toekomst. "Vrijdag kwam het er nog niet echt uit, maar in de Ronde heeft hij een hele goeie wedstrijd gereden", zei ploegleider Grischa Niermann in Sporza. 

De volgende uitdaging staat vlak voor de deur met Parijs-Roubaix. "Parijs-Roubaix is een koers die Wout heel goed ligt", zei Niermann. "Het kan chaotisch worden en er kan veel gebeuren, maar we zijn goed voorbereid." 

Hoewel de ploeg zich bewust is van de sterke concurrentie, zoals Tadej Pogacar en Mathieu van der Poel, blijft Visma-Lease a Bike positief. "We denken dat we zondag wel kansen hebben. Al zullen we ook daar op een sterke Pogacar en Van der Poel botsen." 

Tags