Imke Courtois over de terugkeer van Thibaut Courtois bij de Rode Duivels: "Dat weet iedereen"

door: JDH
Courtois
Afbeelding bron: Photonews

Thibaut Courtois heeft de deur helemaal opengezet voor een terugkeer naar de Rode Duivels. In juni 2023 speelde hij zijn laatste interland na een conflict met toenmalig bondscoach Tedesco. 

Eind maart spelen de Rode Duivels een belangrijk tweeluik tegen Oekraïne om zich te plaatsen voor de eindronde van de Nations League. Het zal het debuut worden van bondscoach Rudi Garcia en ook de terugkeer van Thibaut Courtois

De doelman van Real Madrid speelde bijna twee jaar niet voor de Rode Duivels, maar de kans is groot dat hij tegen Oekraïne opnieuw onder de lat zal staan. Moeten we die terugkeer van Courtois toejuichen? 

"Ik snap wel dat velen daar gemende gevoelens bij hebben, maar we moeten blij zijn, vind ik. Hij is en blijft de beste keeper ter wereld", zegt analiste Imke Courtois klaar en duidelijk bij De Zondag. 

Zal Courtois zich moeten excuseren tegenover de andere spelers? "Daar zitten de spelers heus niet op te wachten. En iedereen weet toch dat alles te maken had met - voor hem - een gebrek aan respect van Tedesco."