Genk-trainer Fink kritisch over penalty voor Club Brugge, Vandenbempt zet hem op zijn plaats

door: JDH
Peter Vandenbempt
Afbeelding bron: Photonews

Club Brugge won met het kleinste verschil van Racing Genk na een penalty in het slot. Thorsten Fink vond dat twijfelachtig, maar Peter Vandenbempt vindt niet dat hij geen redenen heeft tot klagen. 

"Voor mij was dit geen honderd procent strafschop, ik zou hem niet hebben gefloten. Voor mij raakte Tzolis Sattlberger even fel. Dat is mijn mening, die ik geef met alle respect voor de scheidsrechter", zei Genk-trainer Fink over de penalty. 

Voor aanvang van de play-offs had Fink in een open brief nog opgeroepen tot meer respect voor de scheidsrechters. Volgens Peter Vandenbempt is Fink dan ook niet de man om nu kritiek te geven op de arbitrage. 

"Dat je de penalty in vraag stelt terwijl er eigenlijk twee fouten werden begaan, is hoogst ongelukkig voor iemand die voor aanvang van de play-offs nog begrip had gevraagd voor de scheidsrechters", zegt Vandenbempt bij Radio 1. 

 

"Hij deed het voor alle duidelijkheid zeer beschaafd, maar zo creëer je toch weer wat twijfel en een bepaalde sfeer", besluit Vandenbempt nog. Is er dan toch wat stress bij Racing Genk nu de titelstrijd weer open ligt?