Wibra pakt uit met nieuw product dat veel klanten willen: Goedkope smartwatch met veel functies

door: MRO
Wibra
Afbeelding bron: Wibra

Wibra heeft een nieuw product in de winkelrekken liggen: een smartwatch met veel functies die er ook nog eens leuk uitziet. En dat allemaal voor een interessante prijs.

Wibra verkoopt de Denver smartwatch SWC-156, in zwart, beige of roze. Deze horloge beschikt over heel wat functies. Er is een ingebouwde luidspreker en microfoon waardoor je er mee kan bellen.

Je kan notificaties ontvangen en muziek bedienen, er is een ingebouwde hartslagsensor, bloeddruk en zuurstofsensor. De smartwatch kan sms-berichten weergeven, agenda-items en activiteiten op social media en je sportprestaties volgen.

Je kan tevens kiezen uit verschillende 'watch faces' om de look van je horloge te bepalen. De ondersteunende systemen zijn Android 5.0 en hoger en iOS 9.0 en hoger. De smartwatch is bij Wibra te koop voor 12,99 euro.